preloader

Satışlarınızı ve izinli abone sayınızı artıran yeni nesil araçlar

Sıkıcı popupları unutun. Hediye çarkları, geri sayım teklifler, özel indirim sunan formlar ile e-ticaret satışlarınızı artırın. Ücretsiz 1 ay kullanım hakkından yararlanın.

Canlı destek ile hemen yardımcı olalım
hediye-carki
countdown
popujp

Ziyaretçi trafiğinin her adımını yakalayın

Hedeflere ulaşmak için farklı senaryolar kurgulayın, satışları artırın

Hediye çarkları, özel teklif formları, geri sayım kampanya araçları ve daha fazlası Dijital Panter Widgets

İzinli abone sayınızı artırın

Hediye dağıtırken ve kampanya promo ederken aynı zamanda izinli abone sayınızı artırın. KVKK uyumlu formlar ile entegrsayonlardan faydalanın.

Özel fırsatlar ile satışları artırın

Özel fırsatlar sunabileceğiniz araçlar ile satış odaklı içerikler yayınlayın.

Sepet terketme oranını düşürün

Sepette unutulan ürünleri otomasyon ile kullanıcılara hatırlatın. Sepet kurtarma dönüşüm oranlarını %80'e kadar artırın.

Yapay zeka ile güçlendirilmiş "recommendation" e-posta otomasyonları

"Bunu alan bunu da aldı", "En son baktığınız ürünler" içerikleri ile hedef kitleye yönelik e-posta pazarlama senaryoları

Dijital Panter'in yapay zeka modeliyle çalışan ve web siteniz ile entegre ilerleyen e-posta pazarlama otomasyonlarıyla kullanıcılara sadece ilgilendikleri ürünleri sunarak daha fazla satış yapabilirsiniz.

Her altyapıyla uyumlu şık tasarımlar

Tasarım ekibimiz, mevcut web sitenizin ve kurumsal kimliğinizin dışına çıkmadan Dijital Panter ürünlerini entegre ediyor

Before After

Entegrasyonlarımız

E-ticaret altyapılarıyla sağladığımız entegrasyonlar sayesinde kullanıcıların hareketlerine göre farklı senaryolar kurgulayabiliyor, hedef kitleye yönelik etkileşimi artıracak mesajlar gösterebiliyor ve otomasyon e-postaları kurgulayabiliyoruz

Ziyaretçinize doğru zamanda doğru mesajı gösterin ve etkileşime geçmesini sağlayın

Kişinin hareketlerine göre farklı tetikleyiciler kurgulayın. Daha önce ziyaret etmiş bir kullanıcıya aynı mesajı vermeyi durdurun. Kullanıcı için ihtiyacınız olan senaryoları çalıştırın.

Tetikleyiciler

Kullanıcı hareketlerine göre çalıştırabileceğiniz farklı senaryolar

Segmentler

Entegrasyonlarımız sayesinde kullanıcılarınızı farklı gruplara ayırın ve her gruba farklı mesajlar gösterin

Özel senaryolar

Altyapınız ve ihtiyacınız için farklı kurgular geliştirelim

E-posta & Push bildirim senaryoları

Formlar aracılığıyla elde edilen dataya e-posta pazarlama otomasyonları kurgulayabilir ya da push bildirimler gönderilmesini sağlayabilirsiniz. Dijital Panter ekibi mevcut altyapınız ile entegre olarak tüm mesajlaşma kurgularınızı hayata geçirebilir.

Seni özledik mesajı

Kişinin hareketlerine göre farklı tetikleyiciler kurgulayın. Daha önce ziyaret etmiş bir kullanıcıya aynı mesajı vermeyi durdurun. Kullanıcı için ihtiyacınız olan senaryoları çalıştırın.

Hoş geldin mesajı

Sektör ortalamalarına göre "Diğer promosyon e-postalarına kıyasla 4 kat daha yüksek açılma oranları" ve "benzersiz tıklama oranında %196'lık bir artış yaratabilir".

Sepet hatırlatma mesajı

Kullanıcılar sepetlerinde ürün bıraktıklarında onlara hatırlatan ve satın almaya teşvik eden mesajlar oluşturur ve satın alma işlemini tamamlatabilirsiniz.

Fiyatı düşünce haber ver

Bir ürünle ilgilenen ancak satın alma işlemini tamamlamadan önce fiyatta indirim almayı umut eden müşteriler için fiyat düşüşü uyarıları farklı kanallardan gönderilebilmektedir.

Stok gelince haber ver

Stok takibimiz sayesinde tekrar envantere eklenen ürün için bilgilendirme mesajları gönderilebilir ve kullanıcının satın almayı tamamlaması sağlanabilir.

Sipariş sürecini bildir

Müşterilerinize tüm sipariş süreçlerin de bilgi vererek, müşterilerinizi önemsediğinizi gösterebilirsiniz. Siparişler için müşterilerinizin endişe etmesine gerek kalmaz.

Siz de hemen kullanmaya başlayarak satışlarınızı artırmak ister misiniz?

Canlı destek ile hemen yardımcı olalım