dijital strateji

& pazarlama

Markanızı online ortamda rakiplerinizden bir adım öteye taşımak ve marka değerinize kimlik kazandırmak adına dijital stratejiler geliştiriyoruz. Hedef kitlenizde akılda kalıcı bir iz bırakmak için çalışıyor ve her şeyin giderek birbirine benzedeği global platformda farklılık inşa ediyoruz.

Neler yapıyoruz?

+ Sosyal medya yönetimi

+ İçerik yönetimi

+ SEO (arama motoru optimizasyonu)

+ Reklam yönetimi

+ Dijital strateji & planlama

+ Hedef kitle yönetimi

+ Kullanıcı deneyimi testi

Sosyal Medya Yönetimi

Son yılların popüler platformu sosyal medya üzerinde markanızın değerini artıracak çalışmalar yapmak şüphesiz atılması gereken en önemli adımdır. Bu çalışmaları profesyonel ellere bırakarak markanızın online platformlarda prestijini artırabilirsiniz. Kalıcı çözümler ile marka değerinizi sosyal platformda her geçen gün artırın.

Kurumsal İçerik Yönetimi

Web sitenizin içeriği direkt olarak sayfanızın arama motorlarında görünürlüğünü etkileyen en önemli unsurdur. İyi hazırlanmış bir içerik, firmanızın online ortamda erişilebilirliğini ve potansiyel müşterilerin size ulaşmasını sağlar. Alanında uzman ekibimiz, firmanızın vermiş olduğu hizmet ile ilgili özgün içerikler yazarak size bu konuda destek olmaktadır.

SEO – Arama Motoru Optimizasyonu

SEO, firmaların internet ortamında bulunabilirliğini ve buna bağlı olarak satışlarını, ziyaretçi trafiğini, bilinirliğini artırmak amaçlı yapılan bir arama motoru optimizasyonudur. Sizleri gereksiz zaman kaybı ve masraflardan uzak tutarak SEO çalışmaları konusunda hizmet vermekteyiz.

Reklam Yönetimi

En güncel ve teknolojik imkanları kullanarak firmanızın internet ortamında doğru hedef kitleye ulaşmasını sağlayacak, Google, Facebook, Instagram ve diğer platformlardaki reklam kampanyaları yönetimi konusunda destek oluyoruz.

Sorunuz mu var? Sizi arayabiliriz